Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Tuesday, Oct 23rd

Вибір Інтернет провайдера в Житомирі

Грамотний вибір Інтернет-провайдера є основною умовою якісної і надійної роботи в Інтернеті. Подумати про вибір провайдера, слід заздалегідь, втім як і про вибір дружини або зубного техніка, щоб потім не хапатися за голову, коли почнуться проблеми. Хоча бувають випадки коли хороші провайдери стають поганими і навпаки. Наприклад коли в мене був інтернет провайдер Білайн, я був цілком усім задоволений, але після того як їх мережа потрапила в руки до Київстар, почалися проблеми. Одна з них: в один прекрасний момент перестав працювати внутрішньо-мережевий трекер Берлога, начебто нісенітниця, одним більше одним менше, дурниця якщо не вважати те що тепер у мене є сто мегабітні підключення, яким я не можу скористатися. Буває і навпаки провайдер вчиться на своїх помилках і робить свої послуги доступнішими та якіснішими, наочний тому приклад інтернет провайдер MyLan Plus.

Наведу основні критерії якими слід керуватися, вибираючи Інтернет-провайдера в Житомирі?

Вартість послуг - один з головних критеріїв вибору. Однак тут можуть виникнути такі моменти - відштовхуючись від суми оплати, людина забуває про деякі важливі моменти. Людина отримує «низько-швидкісного» Інтернет, перебої в зв'язку та відсутність технічної підтримки.

Швидкість передачі даних - улюблений спосіб обдурити клієнта. Такі пропозиції як «1 Гбіт / с майже безплатно» часто вводять в оману новачків. Насправді тут ідеться про загальної пропускної спроможності каналу зв'язку. Ця швидкість обладнання яка ділиться на всіх хто до нього підключений, але навіть якщо ви працюєте самі, все одно можуть бути проблеми з тим що б скористатися хоча б ста мегабіта. Отже треба дивитися не на швидкість пропускного каналу, а на тарифний план.

Тарифні плани. У будь-якого провайдера як правило існує кілька тарифних планів.
Зараз можна побачити що то на подобі:

    швидкість - ціна,
    мене популярні обсяг прийнятих - ціна,
    але можна знайти й таке: швидкість - ціна, а далі зазвичай дрібним шрифтом таке: при скачуванні обсягу даних 10 гігабайт швидкість стає 512 мб / с. В останньому випадку людина може не звернути увагу на цей текст і отримає швидкість в кілька разів менше заявленої.

Деякі тупо занижують швидкість без всяких пояснень, а коли їм дзвонять відповідають що не знають що це може бути, може що то з віндою або вірус підчепили.

Доступність послуги. Уявіть собі ситуацію коли інтернет пропадає на пів дня, у мене був випадок коли не було тиждень. Як бути в такій ситуації, якщо в договорі не прописано що провайдер повинен гарантувати фіксований час, доступу до Мережі, то хрін його знає. Тому дивіться на те що там написано. Всі проблеми з доступом, винуватцем яких є інтернет провайдер, зобов'язані бути усунені їм в обумовлений термін і на безкоштовній основі. Клієнту має бути компенсовано то кількість часу, протягом якого був відсутній Інтернет. Все це повинно бути прописано в договорі.


Тип підключення до мережі Інтернет - досить важливий фактор, на який варто звернути увагу. Звичайний телефонний Інтернет є сенс використовувати тільки в тому випадку коли іншого виходу немає, наприклад в приватному секторі. Найбільш зручним на сьогоднішній день є виділена оптоволоконна лінія - ця технологія гарантує високу швидкість передачі даних, і не вимагає додаткового обладнання.

Відвідайте сайти Інтернет-провайдерів. Як правило в багатоквартирних будинках є можливість вибору з декількох провайдерів. Вивчіть пропозиції, умови і тарифи, а так само наявність додаткових послуг усіх провайдерів Інтернет-послуг. Порівнявши отримані дані, ви зможете прийняти об'єктивне рішення.


Відгуки про провайдерів. Обов'язково подивіться відгуки про провайдерів, які обслуговують ваш сектор. В інтернеті досить форумів так само можна поцікавитися про це у знайомих.

Напевно не буває ідеальних провайдерів у яких і швидкість, ціна і надійність на високому рівні. Але зваживши всі плюси і мінуси можна прийняти рішення що для вас важливіше.

   

 

Новости